Број на оглас: 4143827
Објавен на: 01.05.2022, 03:15
1 / 8

SLEP SLUZBA/VLECNA SLUZBA/ROAD ASSISTANCE

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Вид на оглас: Се продава


**JAKIMOVSKI TRANS**
🚘 ROAD ASSISTANCE 🚘
🔧 SLEP SLUZBA & SERVICE 🔧
🆘 24/7 🆘
🇲🇰NIZ CELA MK 🇲🇰

💰VRSIME NAPLATA I SO FAKTURA💰

📲 077900711📲
📲 077900711📲
📲 077900711📲