Број на оглас: 4143353
Објавен на: 10.01.2022, 17:15
1 / 12

BMW 730

1 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
730
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2022
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- greenje na sedista
- ladenje na sedista
- elektronsko podesuvanje na sedista
- tempomat
- elektronika i greenje na retrovizori
- siber - soncev krov
- kozena galanterija
- kozen volan so komandi i greenje
-frizider
-vakum na vrati
- golema navigacija
- 18ki aluminiumski felni
- zatemneti stakla so atest

PEEFEKTNA FULL OPREMA

Tel. Broj. 076 762 051 Blaze