Број на оглас: 4142199
Објавен на: 22.01.2022, 12:12
1 / 9

Giant

210 € Цената е фиксна 230 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
26 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam MTB Giant odicen servisiran novi pakni,gumi i lanec bez nikakvi zabeleski po nego poveke
inf 078697756