Број на оглас: 4141632
Објавен на: 18.11.2022, 15:42
1 / 8

Нова куќа

160.000 €
Број на соби:
7
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
Високо приземје
Греење:
Централно
Дворна површина:
350 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Луксузен
Година на градба:
2018
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Ул. Домовица

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


ЦЕНА ПОВОЛНА

Се продава нова куќа.
Изградена со најквалитетни материјали.
Комплетно опремена со :
- Мебел (висококвалитетен)
- Енергетски ефикасна
- Громобран
- Видео надзор и алармен уред
- Уредена со високовалитетни материјали (паркет,внатрешни и надворешни врати,плочки и санитарии,кујна од највисок квалитет)
- прекрасна локација со асвалтна улица до самиот влез
- преубаво амбиентално опкружување од природно зеленило
- огромен двор со тревник со автоматски електронски уред за наводнување со Pop Up прскалки.
- Автоматска електрична гаражна врата
- Фасадно осветлување
- Грејачи во олуци на кров
- Фрагмат таванска плоча со изолација
- Електрична и водоводна инсталација во двор
- Централно греење на пелети (комбинирано подно и радијатори)
- Централно снабдување со топла вода за цел објект
- Изведена канализација и вода до простор за чување куче.
- PVC прозори и врати (REHAU) со вградени ролетни и мрежи против инсекти
- Електрична инсталација со автоматска заштита од струен удар

Нема потреба од никаква додатна инвестиција
Информации само на VIBER на 078221687