Број на оглас: 4139927
Објавен на: 12.01.2022, 12:07
1 / 10

Renault Megan 1 Grandtour 1.9dci

1.600 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2022
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Megane 1 Grandtour 1.9dci 102 konja 2001 godina vo super sostojba so pominati 288.000km. Na voziloto e napraen mal servis pred 2000km so site filtri, smenet rebrast, 2 drzaci na motor, iscisten egr. Doagja so 2 para gumi i bandazi. Kolata ima avantgarde oprema, klima, elektricni prozori, senzor za dozd, Kenwood CD Radio so USB, Maglenki,Naslon za raka.

Registrirana do Noemvri 2022 so zelen karton.

Kolata e vo super sostojba sekoe kopce raboti.