Број на оглас: 4138753
Објавен на: 04.12.2021, 13:00
1 / 1

Lozje 10 dekari vranec

По Договор
Квадратура:
10000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Vranec