Број на оглас: 4138000
Објавен на: 14.12.2021, 17:31
1 / 3

Se prodava kotel za parno 33kw

900 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kotel za parno 33kw
Kombiniran drva-peleti
Mozi zamena za gradezen materijal
Povejke info na tell 078 353 367