Број на оглас: 4129792
Објавен на: 09.12.2021, 13:37
1 / 9

Opel Astra 2.0 turbo

4.311 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezena svajcarija vo odlicna sostojba.. info za kontakt 075660697 igor