Број на оглас: 4128235
Објавен на: 12.12.2021, 20:27
1 / 5

HP ProBook 4520s (i5/8GB/240GBSSD)

6.000 МКД
Производител:
HP
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


HP ProBook 4520s - 8500ден
CPU: i5 560M
HDD: 500GB
RAM: 8GB DDR3
Не работат две копчиња на тастатура (down arrow и vol )

Преферирам замена за RX570/580 4GB