Број на оглас: 4127715
Објавен на: 01.06.2022, 15:20
1 / 12

Audi A3 2.0 2011 kako od fabrika...

9.500 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2022
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 2.0...2011...vo extra sostojba...so full oprema..greaci na sedishta ...tempomat.....6 brzini...komandi na vollan..senzori ..euro kuka ...i..registriran do 10 mesec 2022...2kluca originall.. 2 para gumi letni17 vo alluminski bandashi i novi zimski gumi 16 staveni se pred 2 dena......servisiran komplet...golem i mall servis...vo 23...03...2022..