Број на оглас: 4127027
Објавен на: 08.01.2022, 18:40
1 / 4

Alcatel 3080 4G НОВ 24М ГАРАНЦИЈA

2.000 МКД
Марка:
Alcatel
Модел:
3080
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Alcatel 3080
Telefonot e nov neotpakuvan so 24 meseca garancija za poveke info javete se
074609629
074609629