Број на оглас: 4123897
Објавен на: 17.01.2022, 13:00
1 / 6

Се продава плац во Долно Соње/plac vo Dolno Sonje

23 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2047 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во Долно Соње на самиот пат . Плацот е со површина од 2047 м2 .
Цена на плацот е 23 евра од м2