Број на оглас: 4122383
Објавен на: 25.06.2022, 21:06
1 / 8

Kuka so bazen

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
105 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
900 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Луксузен
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Запад
Адреса:
Aco Sopov

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gradot sto e 17min pesacenje ili 4min vozenje. Kukata e opremena so mebel od masivno drvo vo barok stil i kamin. Celata e opkolena so metalna ograda i ima garaza za edna kola.