Број на оглас: 4110755
Објавен на: 11.01.2022, 10:07
1 / 3

Tama HP900PWN PowerGlide Iron Cobra dupla pedala

22.500 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dupla pedala Tama HP900PWN PowerGlide Iron Cobra.
2020 GODINA MODEL,NOVA NE KORISTENA.
078636212