Број на оглас: 4105083
Објавен на: 08.01.2022, 16:53
1 / 4

Cisterna Prikolka Koegel

7.500 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Се продава приколка со вртлива оска
Марка: Koegel
Год. на производство: 2004
Со 1 комора, горно и долно полнење.
Во одлична состојба.