Број на оглас: 4104323
Објавен на: 08.01.2022, 16:53
1 / 4

Приколка SCHMITZ

3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Приколка со вртлива оска, предходно беше цистерна. Год. на производство 2007