Број на оглас: 4103077
Објавен на: 11.01.2022, 10:06
1 / 1

TAMA SPEED COBRA SINGLE PEDAL 910

10.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Pedalata e koristena samo polovina godina i e vo super sostojba