Број на оглас: 4101135
Објавен на: 05.12.2021, 20:45
1 / 4

Colibri

400 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Кафемат за инстант кафе,во одлична состојба.