Број на оглас: 4096338
Објавен на: 14.01.2022, 16:11
1 / 8

MASINI ZA SECEJNE PECURKI

600 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 4 masini za secejne pecurki
3 trofazni
1 monofazna - ( trofaznite moze da se prepravat lesno na monofazna )
Ceni od 500 do 600€