Број на оглас: 4089538
Објавен на: 14.12.2021, 09:54
1 / 7

Bmw X5d info071373196

1 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X5 3.0
Avtomobilot e odjaven vo Italy i moze da se carini na mk tabli
Moze i zamena
Info. 071373196