Број на оглас: 4087043
Објавен на: 09.08.2022, 13:00
1 / 12

BMW 520 M-FACELIFT 163HP 2008 190000KM

8.350 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
520
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.11625
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава БМВ 520 163 КС M-Facelift 2007 на 204500 км реални и докажувачки со овластен сервис регистрирано до 06/2023 , сервисирано На 204500, атест на фолии , сервисна книшка до последен км слики од сервисна и број на шасија може да добиете на вибер донесена од Германија Штутгарт 2015 год три клуча и многу опрема со 19 ки оргинал М бандажи со НОВИ ЗИМНИ ГУМИ 2021 со И ЛЕТНИ гуми 50/2020 Замени само за Џип , информации вибер 078474519