Број на оглас: 4085992
Објавен на: 31.12.2021, 12:44
1 / 3

OUKITEL WP12 PRO (НОВ НЕОТПАКУВАН)

8.699 МКД Цената е фиксна
Марка:
Друга марка
Модел:
WP12 Pro
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Нови, неотпакувани комплетно внатре со полнач, упатство и тн. Телефоните се водоотпорни и отпорни на удари, многу цврста направа.

Android 11 - Smooth, Fast and Safe
Massive 4000mAh Battery Capacity - 24 hours of active use
5.5'' HD Display - Drop and scratch-resistant
SONY 13MP Rear Camera - Freeze beautiful moments
MediaTek Helio P25 - 4GB RAM 64GB ROM
Supports Reverse Charging - Connect to charge other devices
NFC - Supports Google pay