Број на оглас: 4080335
Објавен на: 25.09.2021, 13:22
1 / 6

Ukrasen kamen

8 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Декоративен камен за украсување на дворови саксии огради и др.Пракам по карго до дома минимална нарачка 60 кг цена на камен 8ден килограм...цена на мермерна прашина ризла 4 ден килограм.инфо на 077534500