Број на оглас: 4080318
Објавен на: 14.10.2021, 08:45
1 / 12

Mercedes C220 CDI so klima

2.900 € 3.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2022
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes C220 cdi so klima funkcionalna tempomat esp registrirana cela godina 8 gumi kako novi ocuvana 225 hiljadi km