Број на оглас: 4080278
Објавен на: 25.09.2021, 12:40
1 / 5

PEUGEOT SPEEDFIGHT 2 PERFETKTNA SOSTOJBA

1.100 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Peugeot Speedfight 2 odlicna sostojba. Nova farba i remont pred 200 km. Za povejke informaci na 070-468-225 IVAN!!
CENATA NE E FIKSNA!