Број на оглас: 4080213
Објавен на: 28.10.2021, 09:27
1 / 3

SRAFILICI

1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


SRAFILICA SPARKY 220V 3000 DEN
SRAFILICA TOTAL SO POLNAC 3.6V 900DEN
SRAFILICA BLACK & DECKER 6V 600 DEN

ALATOT E NOV OD LIKVIDIRANA PRODAVNICA