Број на оглас: 4080168
Објавен на: 25.09.2021, 10:48
1 / 1

Lesnik

180 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lesnik, berba 2021, kolicina okolu 250Kg