Број на оглас: 4080155
Објавен на: 26.05.2022, 16:31
1 / 4

Peugeot 1.4 206 pezo

1 € Цената е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2022
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se e vored osven Defekt samo motor !!