Број на оглас: 4079963
Објавен на: 17.10.2021, 09:12
1 / 6

iphone 11 cist nov 128gb

470 € Цената не е фиксна 490 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
11
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


iphone 11 cist nov 128gb
moze zamena so iphone 11 pro max so moja doplata