Број на оглас: 4079882
Објавен на: 15.10.2021, 19:33
1 / 6

Prodavam komplet ili posebno masivno drvo

410 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Prodavam komplet ili posebno masa so 6 stolcinja-120 eur. vitrina-170 eur i komoda -120 eur masivno drvo vo odlicna sostojba