Број на оглас: 4079687
Објавен на: 09.10.2021, 13:00
1 / 3

VW Polo 1.4 TDI

2.550 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2022
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продаваSe prodava VW polo 1.4 TDI climatronic,full oprema, Se raboti i e vo funkcija. Avtomobilot e pumpa dizna sistem Promeneti site kaisi i vodna pumpa( Gates Power Grip,Continental,SKF) Promeneti maslo (liqui moly 5 40 top tec 4100) i site filtri, smenet kumplug (LUK). Bez nikakov vlog, odlicna.Registrirana
Bez zameni. Dva kluca, zimski gumi koristeni edna zima. Bez nikakva mana