Број на оглас: 4079669
Објавен на: 22.10.2021, 07:12
1 / 2

CELICNI BANDAZI ZA OPEL 15KI 4X100

3.999 МКД 4.500 МКД
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
5J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM CELICNI BANDAZI ZA OPEL 15KI 4X100. ZDRAVI I PRAVI NE VARENI. CENA 4500DENARI...