Број на оглас: 4079559
Објавен на: 24.09.2021, 16:28
1 / 4

MV Agusta Brutale 800 Dragster

9.200 €
Марка:
MV Agusta
Вид:
Спортски
Година:
2015
Модел:
Brutale 800 Dragster
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava MV Agusta Brutale 800 Dragster, neuvezuvan nepagjan, ima abs, quick shifter, traction control, 4 rezimi na rabota, sachs amortizer, brembo kocnici