Број на оглас: 4079054
Објавен на: 26.09.2021, 08:17
1 / 2

Речиси нов

2.000 МКД
Марка:
Samsung
Големина на екранот:
7" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Продавам таблет Samsung ,речиси нов