Број на оглас: 4078834
Објавен на: 13.11.2021, 15:34
1 / 7

Audi a4 3.0 s-line

2.222.222 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
176 kw / 239 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a4 3.0 quatro 240ks
S line oprema
S line podvozje
Kozni sedista
F1 shifteri
Komandi na volan
Navigacija
Greaci na retrovizori
Aux/bt/dvd
Parking senzori napred-nazad
Klimatronik
18ki bandazi so novi gumi
Kolata e vo extra sostojba
Moze da se vidi i proba sekoe vreme