Број на оглас: 4078797
Објавен на: 02.10.2021, 03:20
1 / 5

VW GOLF 1.6 TDI 2010

7.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODADEN !!