Број на оглас: 4078439
Објавен на: 12.10.2021, 15:37
1 / 5

Chevrolet cruze 2.0 2012god.

5.450 € Цената не е фиксна
Марка:
Chevrolet
Модел:
Cruze
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chevrolet cruze 2.0 kupena od olimpia motors makedonija.Kolata poseduva visoko nivo na oprema vo bezprekorna sostojba.Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.