Број на оглас: 4077652
Објавен на: 16.10.2021, 20:15
1 / 3

Klub masa 1180x780mm

1.800 МКД 1.900 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dosta zacuvana klub masicka za dnevna soba so dimenzii 1180x780mm vo odlicna sostojba.