Број на оглас: 4077471
Објавен на: 05.10.2021, 13:43
1 / 6

Audi A3 1.9 tdi -07

4.699 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


076 643 901
076 643 901
076 643 901