Број на оглас: 4077377
Објавен на: 22.09.2021, 14:02
1 / 5

255 55 18 edna guma raspar

1.400 €
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
255
Висина:
55
Дијаметар:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Solidna sostojba