Број на оглас: 4077276
Објавен на: 08.10.2021, 11:36
1 / 8

Cannondale Trial 1

450 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
27 "
Големина на рам:
14 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Cannondale Trial 1 27.5r
Opremata se gleda na samite sliki.
Korekcija na cenata na lice mesto.