Број на оглас: 4076775
Објавен на: 06.10.2021, 13:00

mobilen telefon

5.000 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
p 30 lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


se prodava,
cena po dogovor