Број на оглас: 4076559
Објавен на: 06.10.2021, 13:00
1 / 10

Kotel me Drun / Katror Pump / Ekspanziona boca

350 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Вид на оглас: Се продава


Kotel me drun për parno 120 metre katror pump edhe ekspanziona boca Alfa Centrum
ALUSH : 070-299-050