Број на оглас: 4076263
Објавен на: 14.10.2021, 18:33
1 / 6

Renault Megane

2.000 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2022
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Megane 1.9 dizel, 2004 godina vo odlicna sostojba, registriran do avgust 2022 god. Moze da se vidi vo sekoe vreme
Poveke informacii na tel:
077-492-396