Број на оглас: 4076144
Објавен на: 26.11.2021, 10:13
1 / 9

SLEP-VLECNA SLUZBA-TEHNICKI PREGLED I REG. NA BG VOZILA !!!

80 €

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Вид на оглас: Се продава


•••>078362292<•••
•Технички преглед и регистрација на БГ возила
• Превоз и посредување документи за царина
•Превоз на секаков вид возила и машини до 5т
•Превоз на вашето возило со можност заедно до 6 патници
•Достапни 24/7 во МК и странство,
контакт: 078362292 !!!

Потврден огласувач
 ПАЉОШКОВ-М (претпријатие)