Број на оглас: 4076137
Објавен на: 15.10.2021, 14:33
1 / 7

SHLEP-SLEP-VLECNA SLUZBA 24/7 DOSTAPNI !!!

5 €

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Вид на оглас: Се продава


БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА ВО СТРУМИЦА КОЈА ВРШИ ТРАНСПОРТ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА,ГРЦИЈА,БУГАРИЈА,СРБИЈА,АЛБАНИЈА И ТУРЦИЈА.
Брзина, безбедност, флексибилност и достапност 24 часа во денот 7 дена во неделата 365 дена во годината. Нашата мисија е да бидеме достапни за Вас во секое време и ефикасно и најбрзо да ги исполниме вашите барања по најповолни цени.
Вршиме професионален превоз до 5000кг на:
• автомобили (до 3 автомобили заедно)
•дефект автомобил заедно со патници (до 6 патника)
• минибус
• комбе, товарено комбе
• градежни машини
• земјоделски машини
• трактори
• приколки
• оштетени возила (сообраќајка)
• релокација (нерегистирени возила)
• странски возила одјавени превоз до царински терминал со посредување на документи за царина.
• и секаков друг вид на стока и моторни возила
Контакт: 078/362-292 , 070/222-675
email:paljoshkov.m@gmail.com
Можност за плаќање на фактура!

Потврден огласувач
 ПАЉОШКОВ-М (претпријатие)