Број на оглас: 4076053
Објавен на: 21.09.2021, 10:20
1 / 3

Атрактивен плац во Маврово

100 € Цената не е фиксна
Квадратура:
450 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац на атрактивна локација во Маврово, на асфалтен пат, со струја и вода.
Плацот се наоѓа на само 1км пред Ски Центар Маврово.
Може да се види во секое време.
Цената е 100еур за метар квадратен.

Телефони за контакт:
070271011
Владимир