Број на оглас: 4075968
Објавен на: 16.10.2021, 09:05
1 / 1

Se prodava Samsung Galaxy A32 nov

220 € Цената е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy A32
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung GalaxyA32 nov neotpakuvan ,informacii na tel. 070 332 100 - Mitko