Број на оглас: 4075959
Објавен на: 25.09.2021, 13:39
1 / 10

Renault Twingo Automatic 1.2 16v

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Twingo
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
95000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.11625
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Unikatno i edinstveno u mk renault twingo so realni 93.000km zemeno od prv gazda invalidno lice kolata e so avtomatski menuvac ili quickshift idealna e za pocetnici i ima mnogu mala portosuvacka vo grad od oprema
Poseduva
klima
Abs
Lieni bandazi
El na retrovizori i prozori
Ne nitu spricana ni udrena
Odi so plus drugi bandazi celicni so zim gumi registrirana e do Februar 2022g