Број на оглас: 4075944
Објавен на: 27.11.2021, 09:55
1 / 12

Renault Laguna 1.9 dci

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2022
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава рено лагуна 1.9dci (85kw) 2006 година.
Регистрирана цела година до 27.10.2022.
Колата е во екстра состојба со високо ниво на опрема:
Start/stop систем
Автоматски бришачи
Автоматски светла
Атоматска рачна
Темпомат
Електроника на прозори
Навигација
Мултифункционален волан
Централно заклучување и друго

Можи и замена со моја доплата